Увага! Зміна реквізитів для оплати! Картковий рахунок Приватбанку 4149 4378 3974 9445.

Стара карточка у описах лотів (Оплата і доставка) уже НЕ ДІЮЧА.

 

Привіт! Вітаю на моїй сторінці. :)

 Інтернет магазин, фірма, гуртовий склад - це не про мене. Я звичайний іженеГр :) у одній особі. Як у кожної людини, у мене є купа усякого непотрібу, котрий має цінність і габарити. Продаю свій хлам з надією, що він буде комусь корисним і потрібним а я звільню жилплощу та вивільню кошти для рідних.

 

Якщо Ви знайдете неточності у описах лотів, явні помилки  у опціях доставки чи її ціні - повідомте мене. Можливо, це очепятка - виправлю це неподобство.

Якщо призначення лоту Вам не зрозуміле, чи ви не вмієте ним користуватись - оминіть цей лот. Я не консультую, не навчаю. Якщо інформації у описі Вам мало чи Вас не влаштовують умови, ціни доставки - задавайте питання, уточнюйте, узгоджуйте ДО ПОКУПКИ лоту.

 

Якщо я не відповідаю на Ваші листи - напишіть ще раз або зателефонуйте наступнього дня. Прошу не турбувати пізно ввечері та рано-вранці. Надаю перевагу листуванню по електронній пошті, та залишаю за собою право не відповідати на дурні питання чи не цікаві пропозиції.

 

Якщо у вас є претензії - аргументуйте їх, як правило, ми зможемо найти спільну мову.

Якщо лот відправлений з затримкою - будь ласка, спробуйте вияснити причину, та поставтесь з розумінням. Аукціон не основна моя робота, інколи виникають зміни планів. В любому випадку, затримка буде не значною. Часто, мені вдається відправити раніше ніж планувалось.

 

Не розраховуйте, що я Вам зателефоную. Ви купили, Вам потрібно, Ви виходите на контакт ПЕРШИМИ.  У мене немає безлімітки...

 У листуванні обов'язково посилайтесь на Аукро і конкретний лот, цитуйте попереднє листування.

Усю потрібну інформацію надавайте у одному повідомленні. Підтверджуйте платежі! Час до відправки відраховую з моменту надходження коштів та прив'язки їх до конкретного покупця (фото чеку, чи точний час, місце, сума оплати).

 Не потрібно писати куди і як Вам слати, якщо лот не оплачено - до оплати все одно нічого не відправлю. Працю виключно з 100% передоплатою, накладним платежем не відправляю.

 

Не потрібно у полі "повідомлення покупцю" писати "срочно перезвоните мне" - я не дзвонитиму. Якщо Вам срочно - мій моб. номер доступний Вам у "дані продавця" відразу після покупки.  У графі  "повідомлення покупцю" краще відразу задайте ваші запитання чи підтвердіть оплату.

 

Після покупки Вам прийде автоматичний лист з аукціону "Поздравляем... " уся необхідна інформація для оплати лоту міститься у його другій половині, де "Сообщение от продавца".

 

Якщо проблеми чи зміни планів виникли у Вас - повідомте мене про це, поясніть ситуацію. Я поставлюсь з розумінням.  Інакше, якщо Ви не вийдете на зв'язок та не оплатите лот за 7 днів - отримаєте негативний відгук.

 

Ви придбали лот, отримали його, впевнились що все гаразд - завершіть купівлю відгуком на аукціоні.

 Покупець ставить відгук першим, як підтвердження завершення купівлі.

 

Відправляю Новою поштою та Укрпоштою. По домовленості - іншими перевізниками, при узгодженні термінів відправлення. При доставці перевізниками, втч Новою поштою, за доставку платите по факту у перевізника при отриманні лоту. Я вказую приблизні ціни із попереднього досвіду. По факту ціна доставки може відрізнятись.

 При доставці Укрпоштою ОБОВ'ЯЗКОВО сумуйте до вартості лоту вартість доставки. Доставку оплачує відправник, тобто я. Тут без варіантів.

  З радістю комбінуватиму пару лотів у одну посилку. Сумарна ціна доставки повинна відповідати моїм затратам на відправлення обраним способом.

 

Гарантії. Умови гарантій вказані у описі лоту. Якщо про гарантію не йдеться - значить її немає. Гарантійні лоти матимуть наклейки. Повернення чи обмін гарантійних лотів можливий лише за наявності цілих гарантійних наклейок, відсутності додаткових пошкоджень, слідів розборки, пайки. В якості виключення, можливі повернення при попередньому узгодженні та в розумні терміни (пару днів з моменту отримання). Зворотня пересилка за кошт покупця.

 Повернення коштів лише після отримання і перевірки повернення.

Вдалих вам покупок на Аукро!