Увага! Зміна реквізитів для оплати!

Актуальний картковий рахунок Приватбанку 4149 4378 3974 9445.

Стара карточка у описах лотів (Оплата і доставка) уже НЕ ДІЮЧА.

 

Привіт! Вітаю на моїй сторінці. :)

 Інтернет магазин, фірма, гуртовий склад - це не про мене. Я звичайний іженеГр :) у одній особі. Як у кожної людини, у мене є купа усякого непотрібу, котрий має цінність і габарити. Продаю свій хлам з надією, що він буде комусь корисним і потрібним а я звільню жилплощу та вивільню кошти для рідних.

 

Якщо Ви знайдете неточності у описах лотів, явні помилки  у опціях доставки чи її ціні - повідомте мене. Можливо, це очепятка. Я виправлю це неподобство.

Якщо призначення лоту Вам не зрозуміле, чи ви не вмієте ним користуватись - оминіть цей лот. Я не консультую, не навчаю - не розраховуйте на інформаційну підтримку з мого боку.

 Якщо тут у мене нічого не виставлено - шукайте на інших майданчиках, логін і назви лотів ті самі.

Будь ласка, якщо інформації у описі Вам мало чи Вас не влаштовують умови, ціни доставки - задавайте питання, уточнюйте, узгоджуйте ДО ПОКУПКИ лоту.

 

Якщо я не відповідаю на Ваші листи - напишіть ще раз або зателефонуйте. Можливо, лист не дійшов чи я його упустив із виду. Якщо я не відповідаю на дзвінки чи телефон вимкнено -  зателефонуйте через годину чи наступного дня. Можливо, я зайнятий чи у дорозі. Прошу не турбувати пізно ввечері та рано-вранці.  Однак, я надаю перевагу листуванню по електронній пошті, та залишаю за собою право не відповідати на дурні питання чи не цікаві пропозиції.

 

Якщо у вас є претензії - аргументуйте їх, як правило, ми зможемо найти спільну мову.

Якщо лот відправлений з затримкою - будь ласка, спробуйте вияснити причину, та поставтесь з розумінням. Аукціон не основна моя робота, інколи виникають зміни планів. В любому випадку, затримка буде не значною. Часто, мені вдається відправити раніше ніж планувалось.

 

Не розраховуйте, що я першим Вам зателефоную. Ви купили, вам потрібно, ви виходите на контакт ПЕРШИМИ.  У мене немає безлімітки...

 У листуванні обов'язково посилайтесь на Аукро і конкретний лот, цитуйте попереднє листування.

Усю потрібну інформацію надавайте у одному повідомленні. Підтверджуйте платежі! Час до відправки відраховую з моменту надходження коштів та прив'язки їх до конкретного покупця (фото чеку, чи точний час, місце, сума оплати).

 Не потрібно писати куди і як Вам слати, якщо лот не оплачено - до оплати все одно нічого не відправлю. Працю виключно з 100% передоплатою, накладним платежем не відправляю.

 

Не потрібно у полі "повідомлення покупцю" писати "срочно перезвоните мне" - я не дзвонитиму. Якщо Вам срочно - мій моб. номер доступний Вам у "дані продавця" відразу після покупки.  У графі  "повідомлення покупцю" краще відразу задайте ваші запитання чи підтвердіть оплату.

 

У описах лотів, у моїх даних на Аукро є абсолютно уся необхідна інформація для оплати лоту.

 

Якщо якісь проблеми чи зміни планів виникли у Вас - повідомте мене про це, поясніть ситуацію. Певен, я поставлюсь з розумінням.  Інакше, якщо Ви не вийдете на зв'язок - отримаєте нагадування а потім негативний відгук. Негативним відгуком віддячу за не викуплений лот.

 

Ви придбали лот, отримали його, впевнились що все гаразд - завершіть купівлю відгуком на аукціоні.

 Покупець ставить відгук першим, як підтвердження завершення купівлі.

 

Найзручніше мені відправляти Новою поштою та Укрпоштою. По домовленості й іншими перевізниками при узгодженні термінів відправлення. Пам'ятайте, що при доставці перевізниками, втч Новою поштою, за доставку можете платити по факту у перевізника. Я вказую приблизні ціни із попереднього досвіду.

По факту може вийти дешевше, ну або дорожче. Як саме платити за доставку - вирішуйте самі.

 При доставці Укрпоштою ОБОВ'ЯЗКОВО сумуйте до вартості лоту вартість доставки. Доставку оплачує відправник, тобто я. Тут без варіантів.

  З радістю комбінуватиму пару лотів у одну посилку. Вартість визначимо спільною домовленістю. Мої вимоги прості - при комбінуванні, лоти мають бути сумісні (не слатиму помідори з цвяхами в одній коробці :) ). Сумарна ціна доставки повинна відповідати моїм затратам на відправлення обраним способом.

 

Гарантії. Умови гарантій вказані у описі лоту. Якщо про гарантію не йдеться - значить її немає. Пристрої, що мають гарантію містять гарантійні наклейки. Повернення чи обмін гарантійних лотів можливий лише за наявності цілих гарантійних пломб, відсутності додаткових пошкоджень, слідів розборки, пайки. Особливі випадки розглядаються в персональному порядку (згідно домовленостей) чи згідно регламенту Аукро. В якості виключення, можливі повернення при попередньому узгодженні та в розумні терміни (пару днів з моменту отримання). Зворотня пересилка за кошт покупця.

Про достовірність опису лотів їх якість говорить мій рейтинг на аукціоні.

Вдалих вам покупок на Аукро!